Fotoraamatute koostamine

Fotoraamatute koostamine – vastavalt soovile. Too meile oma vanad fotod, slaidid või negatiivid, kasvõi digifotod. Saame need ilusti sisse skännida ja ära kammida ning siis paneme selle kenasti kaante vahele. Sest fotoraamat võtab riiulis hoopis vähem ruumi kui paks album, samuti on see ka parim emotsionaalne kingitus kas mälestuseks või hoopiski hea võimalus teha kokkuvõtvaid albumeid reisidest või perekondlikest üritustest. Fotoraamatuna ei jää su fotod ja mälestused kuskile kasti või karpi tolmuma ega ka kogemata kõvakettale unustuste hõlma. Mõnusalt mugav riiulilt võtta ja toredaid sündmuseid ka teistega jagada. Tule vaata näidiseid ja katsu oma käega!

Raamatu maksumust võiks arvestada nii:

  • trüki hind* on keskeltläbi umbes 1,5 eur / lehekülg, seega 20 lehega (ehk siis 40 lehekülge) raamatu maksumus tuleb umbes 60 eurot (sisaldab transporti).
  • lisandub raamatu koostamise tasu, mis on 35€, (kuni see jääb alla tunni). Spetsiifilisema koostamise korral (lisatekstid jms) on iga järgnev tund 35€, kus arvestus käib iga järgneva alustatud 15 minuti (0.25h) kaupa.
  • raamatu trükikiirus ja transport sõltub meie partnerist Hollandis, kuid võiks arvestada u 10 päevaga.

* Analog Ambulance raamatu trükihinnale midagi ei lisa, et hind kliendile võimalikult hea hoida.

fotoraamatute koostamine analog ambulance