VHS • SVHS • VHScMiniDVDigital8 • Hi8 • Video8MiniDVD

Vanemad ja aegunud formaadid, nagu näiteks VHS, Hi8, Super8, miniDV jm – hoiavad su mälestusi kahjuks magnetlintidel. Magnetlindid pole aga kahjuks kuigi vastuvõtlikud temperatuuri- ja niiskuse muutustele, tolmule, ajale ega ka muudele sarnastele mõjutustele.

Ükspäev avastad, et sinu põhikooli lõpupeo video, kus Rauliga koos sai kooli akvaariumisse toiduvärvi valatud ja sellega suvetöö ära teenitud, on 25 aastat puutumatult kapis seisnud, ning kassetis olev lint võrdub kärbsepaberiga. Mõnus oleks peale laupäevast grilli Rauliga koos vanu aegu meenutada, aga isegi kui lint heas korras oleks, poleks igal juhul seda kuskile sisse toppida, sest vaevalt sul 55-tollise OLED Quantum Hyper-Dot 4K teleka küljes 1995. aasta VHS makk istub, mis tahab SCART-i või RCA ühendusi.
Jube mugav oleks nüüd puldist lihtsalt kõvaketta või mälupulga pealt see video käima panna ja koos üksteise napakaid soenguid ja riietust kommenteerida.

Siin aga tulemegi meie mängu. Otsi oma hindamatud aarded magnetlintide kujul üles ja too nad meile. Teeme neist kenad failid (mov, mp4, avi, mpeg, mkv jm) ja kui soovi on, siis vaatame värvid üle, teeme audio väheke ilusamaks ja selgemaks, lõikame mittevajalikud ja pimedad kaadrid vahelt välja. Valmis produkti saame soovi korral saata allalaadimiseks pilve, panna USB mälupulgale, kõvakettale või isegi DVD- või Blu-Ray plaadile ning saata kulleriga sulle koju tagasi.
Express teenuse korral võtame su lindi grillipäeva alguses ja selleks ajaks, kui aeg on tuppa tulla, on meie kuller materjali juba ukse taha ära toonud (muidugi oleneb kõik ka materjali pikkusest) ning saab rahulikult Rauliga vanu aegu meenutada. Või Jutaga. Oleneb kes külas on.

STANDARDPRO
720 x 576 resolutsioon (SD)1920 x 1080 resolutsioon (Full HD)
MP4 SD või DVDMP4 / MOV / AVI / MKV või Blu-Ray
3 kuud materjali backup6 kuud materjali backup
algus ja lõpp puhastatud
hinnastamine: iga alustatud 0,5hhinnastamine: iga alustatud 0,5h
7.50 € / tund*12.- € / tund*

* hindadele lisandub käibemaks (20%)
* arvestus toimub iga alustatud 15 minuti (0.25h) põhjal